24hugs | TULsie.pl w mediach

24hugs | TULsie.pl w mediach

Jeszcze niedawno pod marką TULsie, dziś już jako 24hugs staramy się dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem nt. bezpiecznego noszenia maluszków. Robimy to nie tylko podczas konsultacji indywidualnych, ale także za pośrednictwem mediów – choćby w „Pytaniu na śniadanie” w TVP 2, czy na łamach naszych zaprzyjaźnionych blogów.

Pytanie na śniadanie, TVP 2 – Chustowanie dzieci zimą

W poprzednich odcinkach programu „Pytanie na śniadanie” udowadnialiśmy, że warto nosić maluszki w chustach, a później nosidłach – ale jak robić to zimą? Czy chustę motać na dziecku w ciepłym kombinezonie i rodzicu w zimowej kurtce, czy jednak zamotać się tak w warunkach domowych i założyć na wierzch wspólną kurtkę? Krótki przegląd zimowych okryć dla dwojga team TULsie.pl zaprezentował na antenie TVP 2.

24hugs | TULsie.pl w mediach 1

Więcej: http://bit.ly/PnS_chustowanie_zima

Pytanie na śniadanie, TVP 2 – Czym się różni wisiadło od dobrego nosidła dla dzieci?

24hugs | TULsie.pl w mediach 2

Aktualnie rodzice mają szeroki wybór narzędzi do noszenia dzieci, jednak nie wszystkie produkty dostępne na rynku spełniają kryteria dobrego nosidła. Jak zatem odróżnić nosidło od tzw. wisiadła, jak dobrze dobrać nosidełko dla maluszka i rodzica? Na te i inne pytania odpowiadaliśmy wprost z kanapy programu śniadaniowego „Pytanie na śniadanie”.

Pytanie na śniadanie, TVP 2 – Jak wybrać nosidło dla dziecka?

Podczas kolejnej wizyty teamu TULsie.pl w programie „Pytanie na śniadanie” prowadzący zarzucili nas mnóstwem pytań, które miały dać rodzicom odpowiedź na niezwykle trudne pytanie „jak dobrze wybrać nosidełko dla dziecka?”. Po garść istotnych informacji o nosidłach zapraszamy do świątecznego, majowego wydania PnŚ.

Więcej: http://bit.ly/jak_wybrac_nosidlo_w_PnS

Pytanie na śniadanie, TVP 2 – Jak bezpiecznie nosić dziecko w chuście?

W programie śniadaniowym „Pytanie na śniadanie” pojawiliśmy się w roli eksperta – doradcy noszenia dzieci ClauWi – i mówiliśmy o tym czy noszenie dziecka w chuście jest bezpieczne i jak wykonać wiązanie chusty, które będzie stabilne, trwałe i zapewni maluszkowi zdrowa pozycję.

Więcej: http://bit.ly/chusty_w_PnS

Agencja informacyjna Newseria – Noszenie dziecka w chuście jest zdrowe i bezpieczne. Konieczne jest poprawne wykonanie wiązania i zapewnienie dziecku odpowiedniej pozycji

24hugs | TULsie.pl w mediach 3

Chusta okazuje się pomocna nie tylko w noszeniu dziecka, lecz także jest doskonałym narzędziem budowania wyjątkowej relacji między rodzicem a maluszkiem – opartej na wzajemnej bliskości, obecności i przywiązaniu. Ma też niezastąpiony wymiar praktyczny, czyli zapewnia komfort wykonywania codziennych czynności przy jednoczesnym nieprzerwanym kontakcie z dzieckiem. Można ją stosować niemal zaraz po narodzinach, bo przy prawidłowym wiązaniu, w chuście dziecko ma pozycję dostosowaną do aktualnego etapu rozwoju swojego kręgosłupa.

Więcej: http://bit.ly/newseria_chustowanie 

Agencja informacyjna Newseria – Nosidła można używać dopiero u dziecka potrafiącego samodzielnie siedzieć. Sprzęt musi być dostosowany do budowy ciała malucha, a także do rozmiaru matki

24hugs | TULsie.pl w mediach 4

Wybór odpowiedniego nosidełka to nie tylko kwestia takich parametrów, jak szerokość, wysokość, stopień regulacji czy gramatura materiału. Dobrze dobrane nosidełko przede wszystkim nie powinno uwierać dziecka ani wymuszać niekorzystnej pozycji kręgosłupa. Eksperci radzą, by nie rozpoczynać stosowania nosidła zbyt wcześnie – najlepiej poczekać do momentu, kiedy dziecko samodzielnie zacznie siadać. Przed zakupem sprzętu, trzeba się skonsultować z fachowcem, który doradzi, jaki model wybrać, pomoże go przymierzyć i wyregulować.

Więcej: http://bit.ly/newseria_nosidla

tasteaway.pl – Już nie wyobrażam sobie podróżowania z dzieckiem bez nosidła!

24hugs | TULsie.pl w mediach 5

Jeśli zastanawiacie się czy i jak podróżować z dziećmi, zajrzyjcie na bloga tasteaway.pl, a gdy już obierzecie kierunek – zgodnie z sugestią Natalii – odwiedźcie TULsie.pl, aby dobrać i wypożyczyć nosidełko, które ułatwi i uprzyjemni Wam wakacje 🙂

Więcej: http://bit.ly/2D3Qu8f

pragmatka.pl – Chusta czy nosidło – testujemy!

Gdy Twoje serce krzyczy „nosidło”, a rozum spokojnym tonem oznajmia „chusta”… Gdy brakuje Ci doświadczenia, argumentów i wyobraźni oraz gdy ciekawi Cię co o tym całym noszeniu myśli fizjoterapeuta dziecięcy, przeczytaj efekty testu, który przeprowadziła autorka bloga pragmatka.pl pod  czujnym okiem fizjoterapeuty i doradcy noszenia dzieci – team & produkty TULsie.pl.

Więcej: http://bit.ly/2GHbwhT

2 comments

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *