Kilka słów o nas

Gdy w 2016 roku otwieraliśmy TULsie

pisaliśmy o sobie tak:

Tu Aga, Marcin oraz słodki huncwot Kot. Jesteśmy jeszcze młodymi, ale już doświadczonymi rodzicami. Stworzyliśmy TULsię.pl, aby dzielić się z Tobą wiedzą, przejściami, pomysłami, cennymi poradami, które sami otrzymaliśmy w odpowiednim czasie. W TULsie.pl znajdziesz wyłącznie produkty, które nasza trójka przetestowała oraz uznała za wartościowe pod względem jakości, funkcjonalności, designu w przystępnej cenie. Mamy nadzieję, że nasze wybory i propozycje usprawnią oraz uprzyjemnią kilka pierwszych lat z brzdącem na pokładzie.

(więcej u dołu strony)

Ostatnio dodane produkty

Chusty Nosidełka

O nas (ciąg dalszy)

 • Dlaczego TULsię? Dlaczego 24hugs?

  Dawno, dawno temu, podczas pewnego pięknego, wrześniowego weekendu, najmłodszy członek naszego teamu postanowił zestresować “starych” nagłym napadem gorączki, kataru, kaszlu, itd. Po kilku dniach dbania, leczenia, tulenia, noszenia choroba ustąpiła, a w jej miejsce wstąpiło nieco nieporadne i odrobinę sztucznie brzmiące

  – Ekhm, ekhmmm, eeeekkkhhhhmmmm!

  Tłumacząc “na nasze”, znaczyło to ni mniej, nie więcej:

  – Mam kaszelek, przyTUL mnie! TULsię do mnie!

  Pierwsze tygodnie, a nawet miesiące macierzyństwa bywają przerażające. Tak jak ten kaszel, który w pierwszej chwili przyprawiał nas o stan przedzawałowy, gdy wydawało nam się, że dziecko się krztusi. Dziś okrzepliśmy, nabraliśmy nieco wprawy, nauczeni doświadczeniami staramy się nie panikować, a na sygnał “kaszelku” z uśmiechem reagujemy wyciągniętymi ramionami, gotowymi do przyTULania.

Przeglądaj produkty
e-sklep odwiedź nas
 • Dlaczego TULsię? Dlaczego 24hugs?

  Pierwsze tygodnie, a nawet miesiące macierzyństwa bywają przerażające. Tak jak ten kaszel, który w pierwszej chwili przyprawiał nas o stan przedzawałowy, gdy wydawało nam się, że dziecko się krztusi. Dziś okrzepliśmy, nabraliśmy nieco wprawy, nauczeni doświadczeniami staramy się nie panikować, a na sygnał “kaszelku” z uśmiechem reagujemy wyciągniętymi ramionami, gotowymi do przyTULania 🙂

  To tylko jedna “przygoda” z naszej codzienności. Mamy ich na koncie więcej, ale to nie czas i miejsce, być może do kilku z nich wrócimy na blogu za jakiś czas. Teraz skupiamy się na przekładaniu wiedzy, doświadczeń, obserwacji na wnioski, które w postaci produktów i usług znajdziesz w TULsie.pl.

  Każdą propozycję w TULsie.pl poddajemy trójstopniowej weryfikacji, podczas której oceniamy (koniecznie jednogłośnie) m.in. jakość, funkcjonalność, design oraz przystępność cenową. Do każdego produktu postaramy się dodać komentarz, uzasadnienie lub recenzję. Każdy produkt gości w TULsie.pl, ponieważ uważamy, że zasługuje na Twoją uwagę, bo może usprawnić i ulepszyć pierwsze tygodnie, miesiące, a nawet lata z brzdącem na pokładzie. W TULsie.pl przedstawiamy Ci tylko to, z czego sami korzystamy lub co wybralibyśmy dla naszej ekipy, co byłoby dla nas dobre, ładne i niekoniecznie najdroższe na świecie 😉

  Uwaga! Pamiętaj proszę, że nie narzucamy Ci rad ani naszego sposobu myślenia (sami też tego nie lubimy). Otwieramy przed Tobą zakątek pełen naszych osobistych przeżyć i doświadczeń. Jeśli tylko masz potrzebę i ochotę, zapraszamy, TULsię!

  Miłego!
  Aga, Marcin, Kot

Dziś już nam się wydaje, że dorośliśmy. Na tyle by zmienić nazwisko z polskiego TULsie na międzynarodowe 24hugs. Więcej naszych historii znajdziecie w newsletterze.

zaprenumeruj newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera